Nasz pierwszy eksperyment cz. 2/3

Jeśli czytasz te słowa, to muszę Ci pogratulować wytrwałości, samodyscypliny i zaangażowania!

I przede wszystkim tego, że dzięki Twojemu zaangażowaniu w ten eksperyment możliwe, że uda się wyciągnąć wnioski, które pomogą Tobie, mi i każdemu innemu rozwijać się i dyscyplinować z jeszcze większą skutecznością.

Czas zacząć drugi miesiąc naszego eksperymentu. Przeczytaj proszę poniższą instrukcję i uzupełnij ankietę, do której link znajdziesz na końcu.

Dodatkowa instrukcja

Zanim przejdziemy do ankiety mam dla Ciebie drobną modyfikację tego, co do tej pory robiłeś, czyli codziennego śledzenia realizacji 3 celów.

No właśnie… do tej pory śledziłeś 3 cele. Teraz proszę wyznacz sobie jeszcze 3 dodatkowe cele wg tych samych zasad co poprzednio (gdybyś chciał sobie przypomnieć te zasady i zobaczyć przykładowe cele, to kliknij tutaj) i je także śledź codziennie.

Czyli wyznacz sobie jeszcze 3 dodatkowe cele, dopisz je na kartce, (na której trzymałeś poprzednie) pod numerami 4, 5 i 6 i od dzisiaj zaznaczaj ptaszki (✔) lub krzyżyki (×) przy wszystkich 6 celach.

Zupełnie tak jak to robiłeś wcześniej, tylko że teraz nie z 3 celami, ale z 6.

Ankieta nr 2

Gdy już wyznaczysz sobie 3 dodatkowe cele, to proszę uzupełnij z brutalną szczerością ;) drugą ankietę.

Druga ankieta

Za ok. 30 dni wyślę Ci link do ostatniej ankiety i gdy ją uzupełnisz nastąpi koniec eksperymentu. Zbiorę wyniki, przeanalizuję, stworzę prezentację lub prezentacje i się nimi z Tobą podzielę ;)

Gdybyś miał jakieś pytania to zawsze pisz śmiało w komentarzu.

Pozdrawiam i do usłyszenia!12 komentarzy do "Nasz pierwszy eksperyment cz. 2/3"

  • Mat says:
  • Filip says:
  • IREK says:
  • IREK says:
  • IREK says:
  • IREK says:
  • IREK says:
Napisz komentarz


W celu sprawnego działania serwisu i celach statystycznych, strona korzysta z plików cookie (możesz zmienić ich ustawienia). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.