Nasz pierwszy eksperyment cz. 2/3 | Rozwojowiec.pl

Nasz pierwszy eksperyment cz. 2/3

Jeśli czytasz te słowa, to muszę Ci pogratulować wytrwałości, samodyscypliny i zaangażowania!

I przede wszystkim tego, że dzięki Twojemu zaangażowaniu w ten eksperyment możliwe, że uda się wyciągnąć wnioski, które pomogą Tobie, mi i każdemu innemu rozwijać się i dyscyplinować z jeszcze większą skutecznością.

Czas zacząć drugi miesiąc naszego eksperymentu. Przeczytaj proszę poniższą instrukcję i uzupełnij ankietę, do której link znajdziesz na końcu.

Dodatkowa instrukcja

Zanim przejdziemy do ankiety mam dla Ciebie drobną modyfikację tego, co do tej pory robiłeś, czyli codziennego śledzenia realizacji 9 celów.

No właśnie… do tej pory śledziłeś 9 celów. Teraz proszę wyznacz sobie jeszcze 3 dodatkowe cele wg tych samych zasad co poprzednio (gdybyś chciał sobie przypomnieć te zasady i zobaczyć przykładowe cele, to kliknij tutaj) i je także śledź codziennie.

Czyli wyznacz sobie jeszcze 3 dodatkowe cele, dopisz je na kartce, (na której trzymałeś poprzednie) pod numerami 10, 11 i 12 i od dzisiaj zaznaczaj ptaszki (✔) lub krzyżyki (×) przy wszystkich 12 celach. Tak wiem, że to sporo, ale pamiętaj, że Twoim zadaniem jest je tylko śledzić.

Oczywiście będzie super jak będziesz je osiągał, ale będzie też całkowicie normalne jeśli będą się pojawiały u Ciebie krzyżyki. W końcu hej! Kto zabiera się za 12 celów jednocześnie, prawda? ;)

Dlatego pamiętaj proszę – czy będą wychodziły, czy nie, to inna sprawa. Twoim głównym zadaniem jest je po prostu śledzić.

Zupełnie tak jak to robiłeś wcześniej, tylko że teraz nie z 9 celami, ale z 12.

Ankieta nr 2

Gdy już wyznaczysz sobie 3 dodatkowe cele, to proszę uzupełnij z brutalną szczerością ;) drugą ankietę.

Druga ankieta

Za ok. 30 dni wyślę Ci link do ostatniej ankiety i gdy ją uzupełnisz nastąpi koniec eksperymentu. Zbiorę wyniki, przeanalizuję, stworzę prezentację lub prezentacje i się nimi z Tobą podzielę ;)

Gdybyś miał jakieś pytania to zawsze pisz śmiało w komentarzu.

Pozdrawiam i do usłyszenia!8 komentarzy do "Nasz pierwszy eksperyment cz. 2/3"

  • Elzbieta says:
  • Michał says:
  • Elzbieta says:
  • Beata says:
Napisz komentarz


W celu sprawnego działania serwisu i celach statystycznych, strona korzysta z plików cookie (możesz zmienić ich ustawienia). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.