Propozycja współpracy

Kogo szukam

Szukam chętnych do współpracy osób, które potrafią i lubią zdobywać wiedzę z anglojęzycznych badań oraz potrafią ciekawie opisać informacje, do których się dokopały.

Jest tak wiele fantastycznej wiedzy do opracowania, a sam nie dam rady wertować badań z każdego tematu, stąd chętnie przyjąłbym do zespołu osobę, która będzie mnie w tym wspierać.

Szczególnie mile widziane osoby, które już posiadają wiedzę i doświadczenie z tematów, na których się do tej pory nie skupiałem jak np. dietetyki, psychologii sportu czy fizjologii ćwiczeń.

Szukam więc osób, które nie tylko JUŻ przeglądają anglojęzyczne badania z interesujących je tematów (a więc mają w tym jakieś doświadczenie i robią to swobodnie), ale także potrafią na podstawie zebranej wiedzy stworzyć ciekawy artykuł.

Jeśli jesteś taką osobą to…

Jak wyglądałaby nasza współpraca?

W zależności od Twojej dostępności czasowej, sytuacji życiowej, obecnej wiedzy i umiejętności jestem otwarty na naprawdę wiele modelów współpracy.

Przykładowo: możemy się dogadać na współpracę doraźną, której podstawą będą zlecenia na napisanie pojedynczych artykułów (lub serii artykułów z danego tematu na podstawie badań), albo na np. zatrudnienie w mojej firmie i bieżące opracowywanie rozmaitych tematów.

Jeśli jesteś zainteresowany, to jako zgłoszenie wyślij proszę na adres kontakt@rozwojowiec.pl emaila z tytułem: „WSPÓŁPRACA – ZGŁOSZENIE”, a w treści napisz ciekawy artykuł na wybrany przez siebie temat (jednak związany z szeroko pojętym rozwojem osobistym) o objętości 500-1500 słów.

Ważne: zmieść się w zakresie 500-1500 słów.

Artykuł musi zawierać przynajmniej jedną praktyczną wskazówkę, radę którą można wykorzystać w codziennym lub prawie codziennym życiu, a której skuteczność została udowodniona w jakimś badaniu.

Artykuł musi zawierać bibliografię tego badania, a w niej przynajmniej: autorów i tytuł badania oraz dziennik (wraz z rokiem wydania), w którym zostało ono opublikowane. Chodzi mi o minimalnie coś takiego:

Bukowski M, Asanowicz D, Marzecová A, Lupiáñez J (autorzy). Limits of control: The effects of uncontrollability experiences on the efficiency of attentional control (tytuł badania). Acta Psychologica 2014 Dec 4 (nazwa dziennika, rok i dzień wydania)

W bibliografii mile widziane, ale nieobowiązkowe także podanie nr dziennika i numerów stron w danym wydaniu, na których zostało opisane badanie.

Do tego oprócz samego artykułu napisz proszę w emailu:

- swoje imię, nazwisko i wiek
- gdzie obecnie mieszkasz (miejscowość, kraj)
- czym się obecnie zajmujesz
- czym się interesujesz
- na jakiej formie współpracy Ci zależy i dlaczego

Zapraszam :)12 komentarzy do "Propozycja współpracy"

 • Kuba says:
  • Damian Redmer says:
 • Krzysiek says:
  • Damian Redmer says:
 • Drugi Kuba says:
  • Damian Redmer says:
 • Jonek says:
  • Damian Redmer says:
 • Jonek says:
  • Damian Redmer says:
 • Adam says:
  • Damian Redmer says:
Napisz komentarz


W celu sprawnego działania serwisu i celach statystycznych, strona korzysta z plików cookie (możesz zmienić ich ustawienia). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.