Wspomagacz Treningu Szybkiego Czytania

Okładka

Wspomagacz treningu szybkiego czytania to mini gra przygotowana w Excelu wspomagająca przerabianie pewnego internetowego kursu szybkiego czytania, co do którego wierzę, że jest obecnie najlepszy na rynku. Gra jest zbudowana w taki sposób, że wykorzystuje kilka odkryć z dziedziny motywacji do tego, by mocno ułatwić Ci pracę z kursem oraz wspomóc w motywacji i dyscyplinie przy jego przerabianiu.

Otrzymasz ją ode mnie za darmo jako dodatek do wspomnianego kursu szybkiego czytania.

Co to za kurs i jak gra wygląda od środka?

To wszystko zobaczysz dokładnie w trzecim filmiku [3/3] z cyklu prezentacji o szybkim czytaniu i prawidłowym motywowaniu się do treningu szybkiego czytania. Jednak jeśli nie widziałeś wszystkich trzech prezentacji z cyklu, to proszę nie przechodź od razu do tej ostatniej, bo będzie tam wtedy kilka niejasnych dla Ciebie rzeczy, które wyjaśniałem w poprzednich filmikach.

Plus gdybyś od razu skusił się na ten kurs i grę, to mógłbyś popełnić kilka sporych błędów popełnianych przez większość osób (w tym mnie), które mocno utrudniłyby Ci trening. Omawiam je w poprzednich 2 prezentacjach dlatego tak zależy mi żebyś obejrzał je wszystkie, zanim w ogóle zaczniesz myśleć czy warto skorzystać z tego kursu i wspomagacza czy nie.

Stąd jeśli już widziałeś cały cykl prezentacji, to o samym Wspomagaczu usłyszysz w tej. Jednak jeśli ich jeszcze nie widziałeś, to proszę kliknij przycisk poniżej i zacznij najpierw od pierwszej.
Początek3 komentarzy do "Wspomagacz Treningu Szybkiego Czytania"

  • kris says:
  • Robert says:
  • Paweł says:
Napisz komentarz


W celu sprawnego działania serwisu i celach statystycznych, strona korzysta z plików cookie (możesz zmienić ich ustawienia). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.